Gymfit Swimming School: meer dan 100 jonge zwemmers in het diepe!

0

Op zaterdag 15 juni deden meer dan 100 kinderen van de GYMFIT zwemschool van 4 1/2 tot 14 jaar mee aan een vriendschappelijke wedstrijd, hand in het water zo intens!

Felicitaties aan de jonge zwemmers en de organisatoren die hebben bijgedragen aan het succes van dit evenement! 

8 uur groep: 4½ jaar 5½ jaar

25m schoolslag: 1e Millow Leroi Giraud 41 '', 2e Kimaïa Stephen 52 '', 3e Maily Bernier 58 '', 4e Gabryel Gendrey 1'14 '', 5e Léandro Romulus 1'17 '', 6e Adam Gumbs 1'20 '', 7e Elena Monin 1'32 ''.

Dynamische apneu: 1e Maily Bernier 12m, 2e Millow Leroi Giraud 6,80m, 3e Léandro Romulus 6,70m, 4e Malaïka Duruo Javois 6,60m, 5e Adam Gumbs 6m, 6e Kimaïa Stphen 5,7m, 7e Gabryel Gendrey 3,5m, 8e Elena Monin 1,2 m

Duiken: 1e Kimaïa Stephen, 2e Milow Leroi Giraud, 3e Léandro Romulus, 4e Maily Bernier, 5e Gabriel Gendrey, 6e Monin Elena & Adam Gumbs, 7e Malaïka Duro Javois.

Algemene winnaar: Milow Leroi Giraud 

9 uur groep: 5 ½ -6 ½

Schoolslag van 25 m : 1e Nolan Pacton 31 '', 2e Amaury Mailhol 38 '', 3e Maeva Bencinol 40 '', 4e Keyta Rozan Tobal 41 '', 5e Virgile Baux 44 '', 6e Victor Bermude 45 '', 7e Quentin Bazillais 47 '' , 8e  Camilla Henry 48 '', 9e  Adam Piccione & Lina Forest 51 '', 11e Joachim York 54 '', 12e Liam Paisley 1'19 '', 13e Jahmeel Vlaanderen 1'37 '', 14e Ayden Simon 1'43 ''.   

Dynamische apneu: 1e Nolan Pacton 15,50m, 2e Lina Forest 15,25m, 3e Amaury Mailhol 15m, 4e Joachim York 9,30m, 5e Keyta Rozan Tobal 8,80m, 6e Quentin Bazillais 8,30m, 7e Victor Bermude 7,80m, 8e Virgile Baux & Adam Piccione 7m, 10e Camilla Henry 6,50m, 11e Jahmeel Vlaanderen 6,40m, 12e Liam Paisley & Ayden Simon 5,50m, 14e Maeva Bencinol 4,90m     

Duiken:1e Keyta Rozan Tobal, 2e Amaury Mailhol, 3e Nolan Pacton, 4e Maeva Bencinol & Virgile Baux, 6e Lina Forest & Camilla Henry, 8e Liam Paisley & Adam Piccione, 10e Quentin Bazillais, 11e Vlaamse Jahmeel, 12e Ayden Simon & Victor Bermude, 14e Joachim York.      

Algemene winnaar: Nolan pacton

10:30 uur groep: 6 ½ jaar - 7 ½ jaar

50m schoolslag: 1e Thaïs Gildas 1'07 '', 2e Gael Penalosa 1'14 '', 3e Célian Daviaud 1'17 '', 4e Indira Gomes Fosses 1'38 '', 5e Junahya Boireau Clement 2,01 '', 6e Jeanae Compper 2'15 '', 7e Vicky Wilczek 2'35 '', 8e Jonathan Bredy 2'45 '', 9e Keffane Laurent 3'37 ''.

Dynamische apneu: 1e Thais Gildas 18,80m, 2e Indira Gomes Fosses 14,40m, 3e Célian Daviaud 13m, 4e Gael Penalosa 12m, 5e Junahya Boireau Clement 6m, 6e Jeanae Compper 5,80m, 7e Keffane Laurent 5,30m, 8e Vicky Wilczek 5m. 

Duiken: 1e Célian Daviaud, 2e Thais Gildas, 3e Gael Penalosa, 4e Indira Gomes Fosses, 5e Keffane Laurent, 6e Jonathan Bredy, 7e Vicky Wilczek & Jeanae Compper, 9e Junahya Boireau Clement.

Algemene winnaar: Thaise Gildas

11:30 uur groep: 9 ½ -11 ½ jaar 

100m schoolslag: 1e Lilia Donas 2'03 '', 2e Maya Debruin 2'07 '', 3e Rachel Paka 2'14 '', 4e Alan Chard 2'54 '', 5e Anna Pochesci 3'05 '', 6e Mathias Demoniere 3 ' 06 '', 7 Elia Julien 3'20 ''. 

100m kruipen: 1e Lilia Donas 1'48 '', 2e Maya Debruin 1'59 '', 3e Rachel Paka 2'08 '', 4e Alan Chard 2'24 ''.

Dynamische apneu: 1e Lilia Donas 24m, 2e Maya Debruin 19,50m, 3e Mathias Demoniere 17m, 4e Rachel Paka 15m, 5e Anna Pochesci 14,20m, 6e  Alan Chard 14m, 7e Elijah Julien 12m. 

Algemene winnaar: Lilia donas

14 uur groep: 7 ½ -9 ½ jaar 

100m schoolslag: 1e Albane Maillard 1'58 '', 2e Nando Hernandez 2'08 '', 3e Sarah Michaux 2'12 '', 4e Laureleen Sainval 2'15, 5e Ines Malmin Lovisi 2'22 '', 6e Timothe Bally 2'23 '', 7e Yoshka Martinez La Torre & Victoire Mignon 2'27 '', 9e Scarlett Gineste Joulain 2'30 '', 10e Kevin Henry 2'32 '', 11e Loua Anna Apatout 2'34 '', 12e Myralda Menard 2 '39' ', 13e Mathys Fleming 2'42' ', 14e Jade Paisley 2'53' ', 15e Maelan Thomas 3'01' ', 16e Anaïka Saintil 3'03' ', 17e Dalia Romulus 3'06' ', 18e Natypha Breton & Anais Daures 3'13 '', 20e Celia Daures 3'25 '', 21e Oceane Parotte 3'39 '', 22e Kelan Edwards Lewesi 3'43 '', 23e Louenne Filippi Pierret 3'52 '', 24e Acel Ritchie 3'57 '', 25e Citlali Gomes 4'00 '', 26e Taellys Lami 4'53 '', 27e Lisha Premier 6'30 ''. 

50m kruipen: 1e Laureleen Sainval 45 '', 2e Nando Hernandez Imart 46 '', 3e Albane Maillard 48 '', 4e Yoshka Martinez La Torre 49 '', 5e Sarah Michaux 51 '', 6e Mathys Fleming 57 '', 7e Victoire Mignon 57 ' ', 8e Myralda Menard 59' ',  9e Dalia Romulus & Kevin Henry 1'02 '', 11e Scarlett Gineste Joulain 1'03 '', 12e Timothe Bally 1'04, 13e Jade Paisley 1'12 '', 14e Ines Malmin Lovisi 1'16 '', 15e Maelan Thomas 1'19 '', 16e Celia Daures 1'33 ''.

Dynamische apneu: 1e Laureleen Sainval 32m, 2e Myralda Menard 27m, 3e Lou Anna Apatout 25m, 4e Scarlett Gineste Joulain & Ines Malmin Movisi & Sarah Michaux 24m  , 7e Victoire Mignon 20,60m, 8e Yoshka Martinez La Torre & Maillard Albane  20m, 10e Nando Hernandez Imart & Maelan Thomas 19m, 12e Timothe Bally & Kelan Edwards Lewesi 18m, 14e Jade Paisley 17,70m, 15e Kevin Henry 17,5m, 16e Anais Daures 15,20m, 17e Acel Ritchie15m, 18e Lisha Premier & Mathis Fleming & Celia Daures 12m, 21e Natypha Breton & Citlali Gomes 9,50m, 23e Oceane Parotte & Anaïka Saintil 8m, 25e Taellys Lami 6,80m, 26e Dalia Romulus 6,40m, 27e Louenne Filippi Pierret 5m.

Algemene winnaar: Laureleen Sainval

> 15 uur groep: 11 ½ -14 jaar oud 

100m schoolslag: 1e Kennedya Laurent 1'59, 2e Elisabeth Paka 2'06 '', 3e Gabriel Mignon 2'07 '', 4e Stevendy Saintil 2'38 '', 5e Arielle Ritchie 2'49 '', 6e Stevenson Saintil 2'51 ' ', 7e  

100m kruipen: 1e Gabriel Mignon 1'49 '', 2e Elisabeth Paka 2'07, 3e Kennedya Laurent 2'08 ''.

Dynamische apneu: 1e Gabriel Mignon 28m, 2e Stevenson Saintil 17m, 3e Stevendy Saintil 15m, 4e Elisabeth Paka 14m, 5e Kennedya Laurent & Arielle Ritchie 11m ,. 

Algemene winnaar: Gabriël Mignon

 7,659 totaal bekeken

over de auteur

Geen reacties

%d bloggers zoals deze pagina: