Afgelopen zondag vond in de Bel Air-hal (Asha Steven School) de officiële territoriale wedstrijd plaats, georganiseerd door de turnverenigingen van Saint-Martin (Club de Gym SXM en Gym Enfants).
Het doel van dit evenement was om de beste gymnasten te kwalificeren voor de individuele kampioenschappen van Guadeloupe die op 20 mei in Saint-François zullen plaatsvinden.
Het Regionale Gymnastiekcomité van Guadeloupe benoemt de gekwalificeerde gymnasten op basis van de resultaten.
Deze wedstrijd van goed niveau werd in perfecte omstandigheden betwist dankzij de onberispelijke organisatie van NIA (National Institute Arts). Ook een knipoog naar de vele aanwezige ouders in de zaal die voor de sfeer zorgden!
Het is ook belangrijk op te merken dat de aanwezige officiële juryleden afgelopen november een opleiding hebben gevolgd bij Nathalie Pujol, technisch officier van het Regionaal Comité van Guadeloupe, en begin 1 hun diploma als "niveau 2017 rechter" hadden behaald. Een kostbare sesam die het mogelijk maakt de club moet voortaan autonoom zijn in de organisatie van territoriale competities.
Felicitaties dus aan alle aanwezige turnsters die, dankzij hun geweldige prestaties en een uitstekende instelling, de kleuren van Sint Maarten luid en duidelijk droegen! _AF
De resultaten:
• Kippenprijzen:
• 2010 jaar:
1èreMILLIE MARCHISELLA (Gym voor kinderen)
2ème AUGE JADE (Sxm gymclub)
3ème NAYA LECONTE (Sxm gym club)
• 2009:
1ère MIA PATRICK (Sxm Gym Club)
2ème MEI ANGEL MARTIS (Gym voor kinderen)
3ème Nayakalmera (Sxm gymclub)
• 2008:
1ere MEISSAVALLET (Sxm gym club)
2ème CHARLOTTE MARTINEZ (Gym voor kinderen)
3ème XENIA AHLIP (Gym voor kinderen)
• BENJAMINE EXCELLENCE
1ère KEONA INGUENAUD (Club de Gym sxm)
2ème SHAMARIAH WILLIAMS (Club de Gym sxm)
3ème STEELE LAUGA WAIMARIA (Club de Gym sxm)
• MINIMALE EXCELLENTIE
1ère VAEA BRAZIER (Club de Gym sxm)
2ème RUDDS GIOVANNIA (Club de Gym sxm)
3ème YANA BIBRAC (Sxm Gym Club)
• CADETTE EXCELLENCE
1ère MALOE MOUSAMY (Club de Gym sxm)
2ème GUERREIRO CARLA (Club de Gym sxm)
3ème CHOBERT MAYA (Club de Gym sxm)
• JUNIOR EXCELLENCE
1ère ZOE VAN ZANDHELOFF (Club de Gym sxm)
• DE GRATIS FFREGION
1ère THIRIET CLOE (Club de Gym sxm)
2ème THIRIET JADE (Club de Gym sxm)
• GRATIS GAM
1er THIBAULD BORRELLI (Club de Gym sxm)
8,122 totaal bekeken
Geen reacties