Zwemmen: Competitie bij SXM Nation

0

71 kinderen namen deel aan de zwemwedstrijd aan het einde van het seizoen in het SXM Nation-zwembad.

Op woensdag 5 juni en zaterdag 8 juni namen leerlingen van de SXM Natation-school van 4 1/2 tot 14 jaar deel aan 3 evenementen: 1 zwemevenement, 1 dynamisch apneu-evenement en een zwemevenement. Families waren uitgenodigd om de zwemmers te komen aanmoedigen en de sfeer was geweldig.

Proficiat aan alle zwemmers.

De inschrijvingen voor volgend seizoen zijn al geopend. Info op 0690775500

E-mail: info@sxmnatation.com

Met dank aan onze sponsoren, Faxinfo & Gymfit

 

Wedstrijdresultaten 4 1/2 jaar – 5 1/2 jaar

Schoolslag van 25 m  :

1e: Esmee Henry 0”44

2e: O'Nhalya Edwards 1'17

3e: Amael Piquet 1'20

 

Gratis duiken:

1e: Esmée Henry 12m

2e: O'Nhalya Edwards 8m

3e: Caïron Pillah-Neipal 7,60m

Duiken:

1e: Esmée Henry

2e: O'Nhalya Edwards

3e: Evan Malborough

Algemene winnaar: Hendrik Esmé

 

Wedstrijdresultaten 5 1/2 jaar – 6 1/2 jaar

 25m schoolslag:

1e: Logan John 0”43

2e: Evan Chiffre 0’45

3e: Romy El Reda 1'00

 

Dynamische apneu :

1er: Apoline Gu17,50m

2e: Evan Chiffre 17,20m

3e: Emile Crochemore 11,20m

 

Duiken:

1e: Logan John

2e: Apolline Guillou

3e: Chloë Chalifour

Algemene winnaar:  Logan Johannes

 

Wedstrijdresultaten 6 1/2 jaar – 7 1/2 jaar

50m schoolslag:

1e: Noraduif 1'15

2e: Axel Penalosa 1'17

3e: Evan Floriani 1'18

 

Dynamische apneu:

1e: Artemisia Bustillo 24m

2e: Nora Duif 20m

3e: Axel Penalosa 16,30m

 

Duiken:

1e: Artemisia Bustillo

2e: Evan Floriani

3e: Axel Penalosa

Algemene winnaar: Artemisia Bustillo

 

Wedstrijdresultaten 7 1/2 jaar – 9 1/2 jaar

100m schoolslag:

1e: Clara Grumel 2'20

1e: Ylona Fecil 2'20

3e: Lucas Daviaud 2'22

 

Dynamische apneu:

1e: Tom Melloul 36m

2e: Erwan Henry 29m

3e: Clara Grumel 24m

 

Duiken:

1e: Nolan Pierre

2e: Orlann Sumela

3e: Mickeva Jouenne-Iers

Algemene winnaar: Clara Grumel

 

Wedstrijdresultaten 9 1/2 jaar – 11 1/2 jaar

100m schoolslag:

1e: Elyon Beaufour 2'07

2e: Anna Poignot 2'13

3e: Isaac Deneufgermain 2'14

 

100m kruipen:

1e: Isaac Deneufgermain 1'49

2e: Anna Poignot 1'58

3e: Ruben Tanchon 1'58

 

Dynamische apneu:

1e: Anna Poignot 27m

2e: Elyon Beaufour 25m

3e: Venjy Michel 24,50m

Algemene winnaar: Anna Poignot

 

Wedstrijdresultaten 11 1/2 jaar – 14 jaar

100m schoolslag:

1e: Norlan Edouard 2'15

2e: Jeremy Thomas 3'09

3e: Lauriane Pierre 3'13

 

100m kruipen:

1e: Lauriane Pierre 2'12

2e: Norlan Edouard 2'44

3e: Jérémy Thomas 3'59

 

apneu dynamique :

1e: Lauriane Pierre 24m

2e: Norlan Edouard 18m

3e: Jérémy Thomas 9,50m

Algemene winnaar: Lauriane Pierre

het laden

over de auteur

Geen reacties