Op initiatief van de Sandy-Ground Bike-Club vond op zondag 4 juli de 4e editie van de Grand Prix des Anciens Raceurs de Sandy-Ground plaats, die altijd zoveel wielerliefhebbers van alle leeftijden samenbracht!
Het organiserende team wil in het bijzonder de vele mensen bedanken die hebben meegewerkt om dit evenement, dat erg populair is bij wielerliefhebbers, te laten verlopen: de flaggers, de bikers, de marshals, de supporters en de verschillende aanwezige teams.
Zonder de sponsors te vergeten: Sky is the Limit, Chez Coco, Quality food, Enzo pizza, Sandy's Too, KFC, Crédit Mutuel, DP, Delta Petroleum, La Laverie Mer'Denise, Landry, Lets, Work 7, The Bridge, TSP en Sport sorteren. _AF
Ranglijsten per categorie:
Pre-licentie meisje:
1e Blaydisha Carty VCSG
2e Erika Felix VCSG
Jongen met pre-licentie:
1e Eumel Vlaming ASM
2e Jolan Athanaze Baillet ASM
3e Lewis Denon Lowell ASCB
Kuiken:
1e Cymphonic Bellechasse VCSG
2e Reyzaina Gervais VCSG
3e Ava Charles
Kuiken:
1e Clémenceau Gumbs ASM
2e Reithan Artsen VCSG
3e Jirom Coutou VCSG
4e David Flame Maxy
Meisje leerling:
1e Romeira Piper ASM
2e Reyssiah Sinvilcaro ASM
Jongen leerling:
1e Kelan Edwards Lewest VCSG
2e Lance Hunt Parotte ACVPB
3e Wilmy Guillaumette VCSG
4e Dorion Davis Carty ASM
5e Djamely Ebring ASM
6e Ralph Cruz Lantigua VCSG
7e Steve Fredimon VCSG
Benjamin:
1e Adrianna Browm
Benjamin:
1e Alfred Artsen VCSG
2e Ashtan Benitez ACVPB
3e Yael Petit Fredon ASM
4e Joseph Webster SCLA
5e Davinio Carti VCSG
6e Mike Walker ASCB
7e Yadiel Garcia Sánchez VCSG
Minimaal meisje:
1e Elisa Denon ASCB
2e Adrianna Baguidy VCSG
Minimale jongen:
1e Jahiem Kennedy Hodge VCSG
2e Edgar Brols Mercedes VCSG
3e Phil Louis Isidor ASM
4e voor Andrey Burgan VCSG
5e Kendjy Gervais VCSG
6e Kisean Georges ASM
7e Widner Guillaumette VCSG
Cadet:
1e Marian Mingau
Cadet:
1e Sahkim Carty VCSG
2e Rolandio Lake Rogers VCSG
3e Alexander Brooks Augustin VCSG
4e Andy Guibreteau SXMCF
5 Adonia Leblanc VCSG
6e Daniel Victor SCCA
Junior:
1e Yerlin Garcia Sánchez VCSG
Meester A:
1e Merk Maidwell Mo. Trouble
2e Otis Paines VCSG
3e Karl Spyker KETTING
4e Patricio Carty VCSG
5e George Farrell IND
6e Cedric Aranso
Gevorderde:
1e Félix Fabion VCSG
2e Edouard Bellechasse VCSG
3e Alain Garnier VCSG
Meester B:
1e Eric Hélan ASM
2e Louis Lake ASCESM
3e Freddy Maccow ASM
4e Ralph Bredi KETTING
5e Romeo Lake VCSG
Vrouw:
1st Mary Erato P CAVE
2e Caroline Delplanque SXM TRI ACA
3e Susan Ascione TIJGERS
4e Murielle Lancien SXM TRI ACA
7,849 totaal bekeken
Geen reacties